Pristatymo informacija

Užsakymai virš 30 € Lietuvoje pristatomi NEMOKAMAI Lietuvos pašto pirmenybine registruota siunta Jūsų nurodytu adresu darbo dienomis ir valandomis. Mažesnių nei 30 € užsakymų pristatymo Lietuvoje bei pristatymo į užsienį kaina priklauso nuo siuntinio svorio: Lietuvoje - nuo 1,5 €, į ES šalis- nuo 4,40 €, į ES nepriklausančias šalis - nuo 5,45 €.

Lietuvos pašto pirmenybinės registruotos siuntos pristatymo terminas Lietuvoje yra vidutiniškai 4-6 darbo dienos. Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo sekančios darbo dienos po siuntinio išsiuntimo. Apie siuntinio išsiuntimo momentą pirkėjai informuojami automatine el. žinute.

Prekes nemokamai galima atsiimti mūsų salone Klaipėdoje Šilutės pl. 56, 203 kab.

Jeigu po mūsų el. pranešimo, pranešančio apie jūsų siuntinuko išsiuntimą, gavimo praėjus savaitei siuntinuko dar negavote, praneškite apie tai mums el. paštu info@eko-sauskelnes.lt ir mes jums suteiksime jūsų pašto siuntos numerį. Turėdami šį numerį Lietuvos pašto tinklalapyje adresu http://www.post.lt/lt/?id=553 galėsite pasitikrinti kur yra jūsų siuntinukas. Mes negalime kontroliuoti ar kaip nors įtakoti Lietuvos pašto veiklos ir neatsakome už Lietuvos pašto tarnybų uždelsimą pristatyti jums skirtus siuntinius.