Taisyklės ir sąlygos

Pardavėjas:

Elektroninę parduotuvę administruoja ir Jūs pirkimo pardavimo sutartį sudarote su:

UAB Kompiuteriu remonto centras

Šilutės pl.56-203

El. paštas: eko-sauskelnes@pc-servisas.lt

Įmonės kodas 302593367

PVM mokėtojo kodas LT100006208418

Adresas atsiimti užsakymams ir salonas Klaipėdoje:
Šilutės pl. 56, 203 kab., II a., Klaipėda

Salono - parduotuvės darbo laikas:
I-V 9-18 val.
Tel. 8 677 19965 

 

 

Banko sąskaitų numeriai:

LT67 7044 0600 0768 6142  AB SEB Vilniaus bankas.

Pirkdami internetinėje parduotuvėje www.eko-sauskelnes.lt Jūs laikomi susipažinę ir sutinkate su žemiau nurodytomis pirkimo sąlygomis ir garantijomis.

1. KAIP PIRKTI:

1.1. Naršydami po parduotuvę išsirinkite jums patikusią prekę.

1.2. Prekių kainos pateikiamos prie prekės aprašymo. Kiekvienos prekės kainos pateikiamos už vieną vienetą. Priklausomai nuo įsigyjamo vienos rūšies prekių kiekio automatiškai pritaikoma žemesnė vienos prekės kaina. Nurodoma prekės kaina yra galutinė, t.y. joje jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21 % dydžio pridėtinės vertės mokestis.

1.3. Įsidėkite prekes į krepšelį paspausdami mygtuką “Į krepšelį”. Tai nereiškia, kad Jūs tas prekes ar tokį jų kiekį įsipareigojate pirkti. Spustelėję ant "Krepšelio" savo užsakymą bet kada galėsite koreguoti arba atšaukti, keisti vienas prekes kitomis. Jums palikus parduotuvę, prekių rezervacija anuliuosis. Jūsų patogumui į krepšelį įdėtas prekes visada matysite dešinėje viršutinėje ekrano dalyje.

1.4. Išsirinkus visas norimas prekes paspauskite “Perku”. Jeigu perkate mūsų parduotuvėje pirmą kartą ir nesate prisiregistravęs, Jūsų paprašys įvesti asmeninius duomenis - vardą, pavardę, adresą, pristatymo adresą, telefoną, el. paštą. Jūsų užsiregistravimo svetainėje duomenys yra išsaugomi, tad perkant vėliau užteks įvesti vartotojo el. pašto adresą ir slaptažodį. Jeigu mūsų parduotuvėje perkate ne pirmą kartą, paspaudus “Perku” įveskite savo el.pašto adresą bei slaptažodį, kuriuo jau esate užsiregistravęs. Nepriklausomai nuo to, kokį siuntimo adresą esate įvedęs anksčiau registruodamasis, kiekvienu nauju pirkimo atveju adresą, kuriuo šį kartą siųsti prekes, galėsite keisti. Patvirtindami pirkimą visada atidžiai pasitikrinkite įvestus duomenis.

Mes neatsakome, jeigu prekės bus prarastos siuntimo metu dėl pirkėjo neteisingai įvesto pristatymo adreso.

Mes garantuojame asmens duomenų apsaugą ir įsipareigojame naudoti pateiktus duomenis tik tinkamam užsakymo vykdymui.

2. PRISTATYMAS.

Užsakymai virš 30 € Lietuvoje pristatomi NEMOKAMAI Lietuvos pašto pirmenybine registruota siunta Jūsų nurodytu adresu darbo dienomis ir valandomis. Mažesnių nei 30 € užsakymų pristatymo Lietuvoje bei pristatymo į užsienį kaina priklauso nuo siuntinio svorio: Lietuvoje - nuo 1,5 €, į ES šalis- nuo 4,40 €, į ES nepriklausančias šalis - nuo 5,45 €.

Lietuvos pašto pirmenybinės registruotos siuntos pristatymo terminas Lietuvoje yra vidutiniškai 4-6 darbo dienos. Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo sekančios darbo dienos po siuntinio išsiuntimo. Apie siuntinio išsiuntimo momentą pirkėjai informuojami automatine el. žinute.

Prekes nemokamai galima atsiimti mūsų salone Klaipėdoje Šilutės pl. 56, 203 kab.

Jeigu po mūsų el. pranešimo, pranešančio apie jūsų siuntinuko išsiuntimą, gavimo praėjus savaitei siuntinuko dar negavote, praneškite apie tai mums el. paštu info@eko-sauskelnes.lt ir mes jums suteiksime jūsų pašto siuntos numerį. Turėdami šį numerį Lietuvos pašto tinklalapyje adresu http://www.post.lt/lt/?id=553 galėsite pasitikrinti kur yra jūsų siuntinukas. Mes negalime kontroliuoti ar kaip nors įtakoti Lietuvos pašto veiklos ir neatsakome už Lietuvos pašto tarnybų uždelsimą pristatyti jums skirtus siuntinius.

3. APMOKĖJIMAS.

Apmokėti už pasirinktas prekes šiuo metu galite banko pavedimu. Apmokėjimo grynais pašto kurjeriui pristatymo metu mes netaikome. Patvirtinus pirkimą Jums bus iš karto išsiųstas el. laiškas su detalia sąskaita, kurią apmokėti privalote per tris darbo dienas bet kuriame banke. Neatlikus pavedimo per nurodytą laiką, prekių rezervacija bus anuliuojama. Apie numatomą rezervacijos anuliavimą mes paprastai dar pranešame atskira el. žinute.

UŽSAKYMAI PRADEDAMI VYKDYTI TIK GAVUS APMOKĖJIMĄ.

4. INFORMAVIMAS APIE PRIIMTĄ UŽSAKYMĄ.

Apie gautą ir patvirtintą, vykdomą ir išsiųstą Jūsų užsakymą mes nedelsiant informuosime Jus elektronine žinute Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu. Jeigu negaunate pirmojo laiško, patikrinkite ar blokuotas pašto serverių “šiukšlių” filtrų laiškas nepateko į „šiukšlyną“. Jeigu mūsų laiško nebus ir „šiukšlyne“, susisiekite su mumis skiltyje “Kontaktai” nurodytais kontaktais.

5. GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAS.

Pirkimui mūsų internetinėje parduotuvėje yra taikomi visi teisiniai reikalavimai, garantijos ir vartotojų teisių apsaugos mechanizmai, kaip ir įsigyjant prekes įprastoje parduotuvėje. Jeigu jums nepatiko įsigyta kokybiška prekė (prekės) – ją (jas) galite grąžinti. Grąžinti pradiniame įpakavime ir VISIŠKAI NENAUDOTĄ prekę galite per 7 kalendorines dienas nuo prekės pristatymo dienos pranešę mums apie prekės grąžinimą el. paštu info@eko-sauskelnes.lt arba laišku nurodytu įmonės adresu IR ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos grąžinę mums gautą prekę (prekes). Nurodytais terminais grąžinus kokybišką prekę, jūsų pasirinkimu mes ne vėliau kaip per 5 darbo dienas grąžinsime į jūsų banko sąskaitą šios prekės kainą arba suteiksime atitinkamo dydžio nuolaidą sekančiam pirkimui. Prekių pristatymo išlaidos (jei jos buvo) negrąžinamos ir tenka kokybiškas prekes grąžinančiam pirkėjui. Pirkėjui nesilaikant visų nurodytų grąžinimo sąlygų mes neįsipareigojame sumokėti pirkėjui grąžinamos prekės kainą ar kitokiu būdu jos kompensuoti.

Jeigu prekė (prekės) grąžinamos dėl jų defektų ar trūkumų, taikoma įstatymo numatyta tvarka. Jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pirkėjo pasirinkimu prekė gali būti pakeičiama kita, arba prekė grąžinama grąžinant pirkėjui jos pirkimo kainą, arba prekė pasiliekama ir pirkėjui suteikiama atitinkama nuolaida.

Grąžinant nekokybiškas prekes privalote informuoti mus apie jų grąžinimą, tinkamai supakuoti ir grąžinti prekes tokiais pat terminais ir visomis tokiomis pat sąlygomis, kaip nurodyta aukščiau grąžinant kokybiškas prekes.